Noclegi Lubliniec

Noclegi w Lublińcu

W ramach usług noclegowych Restauracja Sielankowe Klimaty oferujemy Państwu kilkadziesiąt miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3, oraz 4 osobowych. Istnieje możliwość połączenia noclegu z wyżywieniem (obiadokolacja w dniu przyjazdu, śniadanie, pełne wyżywienie przez cały pobyt).

Restauracja „Sielankowe Klimaty” usytuowana jest pośród malowniczych Lasów Lublinieckich 8 km od centrum Lublińca. Położenie to sprawia, że odpoczniesz z dala od zgiełku. Natomiast bliskość drogi krajowej nr 11 pomoże szybko dotrzeć zarówno do Lublińca jak i Tarnowskich Gór oraz innych śląskich miast.

Każdy pokój hotelowy wyposażony jest w łazienkę, telewizor i dostęp do internetu. Oferujmy noclegi dla gości imprez odbywających się w naszej restauracji, uczestników szkoleń, delegacji pracowniczych, uczestników imprez sportowych odbywających się w okolicy.Wystawiamy faktury VAT.
Oferujmy atrakcyjne zniżki w przypadku dłuższych pobytów (np. delegacji pracowników).

Do dyspozycji gości:
  • komfortowe miejsca noclegowe
  • restauracja
  • duży parking

Okolica:

W okolicy znajduje się także wiele atrakcji turystycznych. Znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy aktywnego wypoczynku (liczne trasy rowerowe i piesze, Park Wodny w Tarnowskich Górach, spływy kajakiem po Małej Panwi, jesienne grzybobranie), jak i amatorzy zwiedzania (Kopalnia Zabytkowa i Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach, Pałac w Rybnej, siedziba Zespołu Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie, zamek w Kochcicach).
...Opinie naszych gości:

„Tutaj naprawdę można odpocząć. Sielankowe Klimaty to najlepsze noclegi w Lublińcu za tak przystępną cenę! Pokoje są bardzo zadbane (chyba świeżo odnowione) a jedzenie bardzo smaczne. Polecam!”

„Noclegi „Sielankowe Klimaty” to bardzo dobra opcja zarówno będąc przejazdem jak i dla gości odbywających się tam imprez i szkoleń. Plusem jest niewątpliwie bardzo duży parking.”

„Korzystaliśmy z noclegów dla naszych pracowników. Dzięki długiemu okresowi współpracy uzyskaliśmy bardzo atrakcyjny rabat, przez co końcowy koszt noclegów i wyżywienia pracowników okazał się mniejszy niż planowaliśmy. Dziękujemy za udaną współpracę.”